WYMIEŃ PIEC – RUSZYŁ II NABÓR WNIOSKÓW!!!!

Z końcem lipca zakończony został nabór wniosków o udzielenie dotacji na wymianę pieca. Projekt realizowany jest przy wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Dzięki temu przedsięwzięciu, możliwa będzie wymiana pieca na kocioł gazowy, elektryczny, pompę ciepła lub kolektory słoneczne. Program Funduszu zakłada dotację na poziomie 25% a drugie tyle pochodzi z budżetu miasta. Łącznie przewidziana dotacja to - 50% inwestycji(!).

Ostatecznie do Urzędu wpłynęło 41 wniosków. Obecnie weryfikowane są pod względem formalnym. Jeszcze w sierpniu miasto przekaże komplet dokumentów do WFOŚiGW we Wrocławiu.

Kolejna szansa

Wszystkich zainteresowanych dotacją na wymianę pieca informujemy, że od 1 sierpnia ruszył kolejny nabór wniosków. Niezbędne dokumenty dostępne są w Urzędzie Miejskim pok. 205 (Dorota Habratowska), na stronie www.um.nowaruda.pl /zakładka Ogłoszenia Ważne/ a także na miejskim BIP-ie. Dokumenty przyjmowane są do 31 października br. w siedzibie UM (Rynek 11) bądź listowanie. Zadania realizowane w ramach wnioskowanej dotacji, muszą być zakończone do 30 czerwca 2018 r.

TimeOut

NOWA RUDA Urząd Aktualności WYMIEŃ PIEC – RUSZYŁ II NABÓR WNIOSKÓW!!!!