INFORMACJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW – LOKALNYCH RZEMIEŚLNIKÓW

Zarząd Województwa Dolnośląskiego zainicjował 2016 roku program wspacia dolnośląskiego rzemiosła. Kluczowym działaniem zaplanowanym na ten rok jest utworzenie platformy internetowej www.rzemioslo.dolnyslask.pl, inwentaryzującej i prezentującej dolnośląskie zakłady rzemieślnicze i ich ofertę.

Utworzenie kompletnej bazy adresowo-ofertowej umożliwi łatwy dostęp do bazy danych o rzemieślnikach prezentującą ofertę i dorobek rzemiosła dolnośląskiego.

W związku z powyższym zachęcamy wszystkich lokalnych rzemieślników zainteresowanych promocją na portalu do indywidalnych zgłoszeń do osoby prowadzącej projekt tj do Pani Aldony KanickiejUrząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript." style="font-size: 12.16px;">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub poprzez kontakt telefoniczny pod numerem (71) 776 91 48.

Powrót


 
 
NOWA RUDA Urząd Aktualności INFORMACJA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW – LOKALNYCH RZEMIEŚLNIKÓW