ZŁOTO-SZMARAGDOWE GODY

W minioną środę, dwanaście(!) par obchodziło 50 rocznicę zawarcia małżeństwa. Państwo: Janina i Józef Fryń, Janina i Stanisław Górscy, Bronisława i Edward Śledź, Stanisława i Marian Knapik, Stanisława i Stanisław Dereń, Leokadia i Zdzisław Górzyńscy, Krystyna i Roman Banach, Stanisława i Bogdan Suchodolscy, Krystyna i Kazimierz Godzwoń, Helena i Zdzisław Kretowicz, Teresa i Alojzy Apriasz, Maria i Władysław Grobelni. Ponadto uroczystość zaszczyciły pary, które obchodziły 60-lecie wspólnego małżeństwa: Krystyna i Józef Gokiert, Janina i Eugeniusz Piotrowicz, Teresa i Mieczysław Kowalczyk, Leokadia i Ferdynand Kulin oraz Ingryd i Edward Kaleta.

Złoto – szmaragdowe gody, jubilaci uczcili w towarzystwie burmistrza Tomasza Kilińskiego oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej - Andrzeja Behana.

Zanim wręczono okolicznościowe medale, przekazano gratulacje oraz dowody uznania; gospodarze skierowali kilka słów do jubilatów. W wystąpieniu nie zabrakło podziękowań za bycie przykładem dla następnych pokoleń i wieloletnie współtworzenie wspólnoty społeczności lokalnej.

Wyjątkową okoliczność uświetnił występ młodzieży z noworudzkiego gimnazjum. Wszystkim jubilatom serdecznie gratulujemy, życząc kolejnych lat w zdrowiu.

 

TimeOut

Powrót


 
 
NOWA RUDA Urząd Aktualności ZŁOTO-SZMARAGDOWE GODY