PODSUMOWANIE POŁOWY KADENCJI 2015-2016

Szanowni Państwo

Przedstawiamy najważniejsze inwestycje i wydarzenia, które miały miejsce w mijającej połowie kadencji. Szczególnie cieszą dwie nowe fabryki w naszej strefie ekonomicznej: Umicore i Framo Morat, ale także wiele zmodernizowanych dróg. Ostatnie dwa lata to również dziesiątki wyremontowanych budynków co znacząco zmienia wizerunek miasta. To także czas przygotowania wielu ważnych projektów i wniosków aby sięgnąć po duże pieniądze europejskie, które mamy do dyspozycji w Aglomeracji Wałbrzyskiej i nie tylko. Już dziś można powiedzieć, że rozpoczyna się realizacja projektów wartych ok 46 mln zł.

Pragniemy podziękować wszystkim mieszkańcom, przedsiębiorcom, organizacjom pozarządowym za współpracę i życzliwość, Serdeczne podziękowania za pomoc i zaangażowanie kierujemy do pana Romana Szełemeja - lidera Aglomeracji Wałbrzyskiej, pani poseł Moniki Wielichowskiej, senatora Aleksandra Szweda, a także radnego wojewódzkiego Czesława Kręcichwosta.

Podsumowanie (tutaj!)

NOWA RUDA Urząd Aktualności PODSUMOWANIE POŁOWY KADENCJI 2015-2016