Nieprawidłowości w projekcie

W związku z realizacją projektu pt. "Poprawa jakości środowiska miejskiego w Gminie Miejskiej Nowa Ruda" Gmina Miejska Nowa Ruda informuje o funkcjonowaniu mechanizmu umożliwiającego sygnalizowanie o potencjalnych nieprawidłowościach lub nadużyciach finansowych dotyczących projektów realizowanych w ramach POIiŚ 2014-2020, tj. opracowanego i udostępnionego przez Ministerstwo Rozwoju narzędzia informatycznego umożliwiającego przekazanie informacji o podejrzeniu wystąpienia nieprawidłowości lub nadużycia finansowego.

W szczególności poprzez:

b) elektroniczny system zgłoszeń na stronie www.pois.gov.pl/nieprawidlowosci.

Beneficjent zobowiązuje się zaniechać podejmowania działań odwetowych wobec swoich pracowników, wykonawców, jak również innych osób powiązanych z realizowanym projektem, które skorzystały z ww. mechanizmu i w dobrej wierze przekazały informację o możliwości wystąpienia nieprawidłowości lub nadużycia finansowego.

NOWA RUDA Fundusze EU POIiŚ 2014-2020 Nieprawidłowości w projekcie Nieprawidłowości w projekcie